Вашето мнение
#21 Girondins Bordeaux 18.11.2016 21:21
Girondins Bordeaux
1098 Posts
Since 18.07.2010

Кой си ти за да ми казваш как да си харча парите?

#22 Removed user 18.11.2016 22:02
High surf
62 Posts

хахаха ,ще опиша StrikerCity само с 3 думи(bow)
(bow) чест,морал и достойнство(beer) (beer) гордея се че ,този човек макар и да го познавам само от играта,е в графата ми ПРИЯТЕЛИ(*) (*) ЕВАЛА Марто (handshake) (handshake) и тъй като Мартин е достатъчно толерантен и няма да му искара старите кирливи ризи на паралията Бордото ето ви един филм за гледане:D http://www.shampioni.com/?act=forum&case=viewtopic&id=6243

#23 Саутхямптън 18.11.2016 22:24
Саутхямптън
186 Posts
Since 22.09.2009

6 януари 2016 г ... тогава спрях играта и нито форум нищо не съм поглеждал нито нищо ... сега влязох, щото копнали линка под класирането ни в групата ...
вие наистина сте герои, че се занимавате и си късате и нервите и здравето с всичко това, което става около вас ...
знам, че няма как да погледнете нещата отстрани, защото сте дълбоко навлезли в матрицата, но поне си пазете нервите и здравето ...
живи и здрави на всички ...

п.п. в групата ми от много време даже админа вече не е ВИП, изводите ги остава на вас

#24 StrikerCity 18.11.2016 23:50
StrikerCity
79 Posts
Since 31.01.2011

<blockquote><h3>Girondins Bordeaux написа:</h3>Кой си ти за да ми казваш как да си харча парите?</blockquote>

Защо реши, че ме интересува как си харчиш парите? След като админа го няма вече 3 години, за да ти види мазните схемички и да те изрита от играта, АЗ и малкото останали съвестни мениджъри сме тези, които ще ти кажем, че ти си ПАРАЗИТ, че ти си ЛЕКЕ, че ти си МОШЕНИК, че ти си СМЕШНИК и всички подобни и не чак толкова епитети! Ще спра до тук с описанието на теб и такива като теб, защото преди 3 години ползвах едни подобни епитети и за Великия Барселона, ферари или там както се пише сега и за такива като мен има наказание от 600 наказателни точки(макар и незначително наказание, но наказание), че съм ви казал истината, а за теб и такива като теб ПАПЛАЧ винаги има свободия!

#25 Myrtle_Beach 19.11.2016 16:44
Myrtle_Beach
1328 Posts
Since 01.09.2007

Започнах темата,защото на мен наистина не ми се вярва, най вече от гледна точка на отбора "люпилня" как така ако всичко е нормално ще хаби толкова време за чужд играч и зарязва развитието на своя си отбор. Вярно по-рано в играта имаше отбори, които трупаха кредити няколко сезона и после се впускахав борбата(flex) (flex) (flex) Помня Ралица и Магнум бяха добре измислени няколко сезона напред стратегии...но това бяха "златните години на играта" със суперконкуренция във всяка дивизия. Много би ми се искало играта да си върне тази интрига, но може би неадекватността на админа и безхаберието му е най-голямата причина за отлива...за съжаление;( ;(

#26 БЪЛГАРИЯ 19.11.2016 21:02
БЪЛГАРИЯ
178 Posts
Since 20.10.2010

Моят отбор е по-добър и съм си го изградил сам (flex) (flex) (flex) (beer) (beer) (beer) :)

#27 Removed user 19.11.2016 21:34
High surf
62 Posts

<blockquote><h3>Girondins Bordeaux написа:</h3>От няколко сезона следя този отбор,защото исках да купя футоблисите от който е
изграден преди да ги вземе той.Най -интересното е че тези футболисти той ги
преотсъпва на даден отбор (например Интернационале) който ги развива до
ента-степен и разбирасе -играча е запазен за ...познайте кой...колкото до това
че е изграден с много левро....колега следях офертите и никъде не видях такова
левро...още повече че имаше доста по-добри оферти от твоите.Включително и аз
имах готовност да дам минимум 150 левро на играч ,но истината е че всичко се
решава под масата...Много ми е чудно и отбора който ти разви футболисите как
така дава 250 левро за спец.тренировки на един футболист и после да ти ги даде
на загуба ??...и тем подобни въпроси...но това е работа на друг човек.Правилата
са за всички ,ясно е че ще спечелиш ЛС жалко е че си избрал този път.Успех</blockquote>
ти си целия жалък,какво се решава под масата(rofl) ,а (chuckle) смешник еееей огледай се ти кво правиш(rofl)http://www.shampioni.com/?act=player_info&player_id=124183&tid=44 :x смешник(rofl) хем си го запазил-нали ревеш против това ,хем си поизпрал някое и друго милионче с твоя приятел Ботев(chuckle) (chuckle) я да не се ровя че ти може да излезеш най големия.............. в играта(chuckle) там си попълни по твой избор(rofl) (rofl)

#28 Removed user 20.11.2016 19:54
Demons
119 Posts

Тези неща винаги ще ги има....но това не е същинския проблем, истинският проблем е със запазването на играчи!!! На мен са ми запазвали играчи, аз също съм запазвал играчи, но въпреки това знам че не е редно. Тук вече админа и да има волята не виждам какво може да направи за да не се запазват играчи!! Това си зависи от нас. Какво ще кажете да направим анкета дали да се запазват играчи или не...та да видим черно на бяло кой ще за и кой против.

#29 Removed user 20.11.2016 20:53
Us
463 Posts

<blockquote><h3>man utd13 написа:</h3>Тези неща винаги ще ги има....но това не е същинския проблем, истинският проблем
е със запазването на играчи!!! На мен са ми запазвали играчи, аз също съм
запазвал играчи, но въпреки това знам че не е редно. Тук вече админа и да има
волята не виждам какво може да направи за да не се запазват играчи!! Това си
зависи от нас. Какво ще кажете да направим анкета дали да се запазват играчи или
не...та да видим черно на бяло кой ще за и кой против.</blockquote>

Разбира се,че има какво да се направи за да не се запазват играчи. Беше и предложено ако не се лъжа много много отдавна от самия админ......но хората с вечно запазените играчи вдигнаха вой до небесата срещу това предложение....(всички трансфери да са под формата на търг )
edit: Даже си поиграх малко да намеря и темата....
http://shampioni.com/?act=forum&case=viewtopic&id=6132

#30 Myrtle_Beach 22.11.2016 00:09
Myrtle_Beach
1328 Posts
Since 01.09.2007

Не са много убедителни колегите, срещу които бяха отправени обвиненията...явно правилно съм сложил темата в секция "Зала на срама"! Аз съм от тези хора, на които съвестта е един от най-важните принципи. Не ми дреме,че ще ме бие някой "мултак" на финала, но пак казвам , не разбирам какво удоволствие тези хора биха изпитвали след такъв успех. Благодаря на Страйкъра и Челси, че се включиха активно в разнищването по темата(~) (~) (~)